Oprit A28 richting Meppel van 28 april tot en met 2 mei afgesloten

Van dinsdag 28 april tot en met zaterdag 2 mei is het geasfalteerde deel van de Burgemeester Van der Walstraat afgesloten. De oprit naar de A28 richting Meppel is dan niet bereikbaar. Ook is de kruising van de Gemeenteweg met de Van der Walstraat nog steeds afgesloten.

Verkeer richting Meppel wordt omgeleid via de Rijksparallelweg. Wilt u naar de A28 richting Hoogeveen of de A32 richting Heerenveen? Dan kunt u in de week van 28 april tot en met 2 mei het beste bij Meppel de snelweg op.

De werkzaamheden maken deel uit van het project Van der Walstraat-Gemeenteweg. Het doel van het project is om deze wegen veiliger te maken en de doorstroom op de stovonde en de Gemeenteweg te verbeteren. Om verkeershinder zoveel mogelijk te voorkomen, vinden de meest ingrijpende werkzaamheden rond de meivakantie plaats.

Meer over project Van der Walstraat-Gemeenteweg